Festékbolti értékesítő - raktáros

  • Cég neve

    Müller és Társa Bt.

  • Munkavégzés helye

    2085 Pilisvörösvár

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Vásárlók magas szintű udvarias kiszolgálása, vevői elégedettség növelése
  • Árukészlet napi szintű kezelése, a termékek kihelyezése / árufeltöltés
  • Nehéz fizikai munka – kézi erővel zsákos anyagok mozgatása / kiadása, áru átvétel
  • Takarítási feladatok (eladótér, raktár és személyzeti területek rendben tartása)
  • Pénzkezelés, online pénztárgép és számlázó program használat

Elvárások

  • Pontos munkakezdés (nyitvatartás 6.00-tól) – szombati munkavégzés
  • Legalább 1 év releváns tapasztalatod van - jó, ha ennek egy része hasonló kereskedelemben szerzett
  • Kereskedelmi érzékkel és vevőközpontú hozzáállással bírsz
  • Nyitott vagy minden újdonságra és nem félsz kezdeményezni
  • Jó csapatjátékos vagy, de emellett önállóan is tudsz dolgozni
  • Munkádra igényes vagy, hozzáállásod kitartó

Előnyt jelent

  • Festő végzettség
  • Értékesítendő termékcsoport ismerete
  • Kereskedelemben való jártasság
  • Targonca kezelői jogosítvány
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Cafetéria juttatás, dolgozói kedvezmény
  • Igényes bolti környezetben való munkavégzés