Férfi Ruházati Eladó

  • Cég neve

    Kisznyér és Társa Kft.

  • Munkavégzés helye

    1042 Budapest, Árpád út 90-92.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 400e Ft havi bér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A vásárlók magas színvonalú, személyre szabott kiszolgálása
  • Prémium öltönyök, zakók, ingek, kiegészítők értékesítése
  • Aktív közreműködés az áru átvételében, kihelyezésében
  • Pénztárgép, kereskedelmi rendszer kezelése
  • Webshop rendelések összekészítése, számlázása
  • Üzlettér rendezése, tisztán tartása, leltározás

Elvárások

  • Minimum 3 év értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógép kezelés
  • Középfokú végzettség
  • Az elegáns férfi divat iránti érdeklődés

Előnyt jelent

  • Ruházati értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Teljes- vagy részmunkaidős (4 órás) állás
  • Bejelentett munkaviszony
  • Átlag feletti fizetés, jutalék
  • Munkába járás támogatása (BKK bérlet)
  • Ingyen kávé és ásványvíz
  • Felújított üzlet
  • Igényes vevőkör
  • Rugalmas beosztás
  • Nyugodt munkakörnyezet
  • Munkaruházat biztosítása
  • Kezdés előtt szakmai tréning, felkészítés
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Nyitvatartás: Hétfő - Szombat: 10.00 - 18.00
  • Napi 8 óra munkavégzés
  • Heti fix 2 pihenőnap

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Újpest központjában 2019-ben nyílt meg az öltönyspecialista SUIT & MORE Outlet. Célunk, hogy minőségi német termékeinket elérhető áron, és szakértő tanácsadással biztosítsuk vásárlóink részére annak érdekében, hogy a kiválasztott összeállításban sugárzóan magabiztosak legyenek életük fontos eseményein, legyen szó esküvőről, diplomaosztóról vagy üzleti tárgyalásról. Forgalmazott márkáink: Digel, Olymp, s.Oliver, Lloyd, Redmond, Fynch-Hatton

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!