Ferezistermi gyakornok - diákmunka

  • Cég neve

    Fürge Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 3 000 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk országos lefedettséggel üzemeltet plazma centrumokat. Jelenleg ferezistermi kisegítő gyakornokukat keresik. Ha szeretnél már az egyetemi évek alatt felfedezni az plazma centrumok munkafolyamatait, jó helyen jársz, csatlakozz hozzájuk!

Főbb feladatok, munkák

  • Plazmadonorok tájékoztatása a plazmaadási folyamatról és az ehhez kapcsolódó tudnivalókról,
  • Alkalmasítás esetén vénakontroll és vérvétel elvégzése,
  • Ferezisgépek felszerelése az egyszer használatos kellékekkel,
  • Ferezishez szükséges egyéb anyagok biztosítása,
  • Vénabiztosítást követően a plazmaferezis elvégzése

MIÉRT MINKET VÁLASSZ?

  • Betanítás egyéni tempóban, majd elméleti és gyakorlati vizsga.
  • Szakmai gyakorlatodat leigazolja partnerünk.
  • Sikeres vizsga esetén van vizsga ismétlésére lehetőség.
  • Munkaruházat és tisztítás biztosított.

  • Aktív vagy (25 év alatt) passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Egészségügyi végzettséggel rendelkezel (OKJ54, vagy OKJ55), vagy felsőfokú tanulmányokat folytatsz általános orvos, mentőtiszt szakok egyikén
  • Rendelkezel vénaszúrási tapasztalattal
  • Legalább középszinten beszélsz angolul
  • Legalább heti 30 óra vállalása rugalmasan, egyetemi tanulmányaidhoz igazítva, nyitvatartási időben (H-P: 7:00-18:00, Szo: 8:00-17:00) nem okoz számodra problémát

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens

Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével, mi pedig néhány napon belül felvesszük veled a kapcsolatot egy rövid egyeztetésre. Itt választ kapsz felmerülő kérdéseidre is.