Fénytechnikus

  • Cég neve

    Feelgood Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Főként budapesti helyszíneken, rendezvények igényei alapján, aluszerkezetek és fénytechnikai eszközök telepítése, üzemeltetése, bontása
  • Rendezvények előkészületében való részvétel
  • Raktári, logisztikai feladatok ellátása

Elvárások

  • Releváns szakmai tapasztalat, referenciákkal – Nem kötjük évekhez, de lássuk rajtad, hogy akarod, tudod és szívesen csinálod!
  • Grand MA pult ismeret – Ha ChamSys-t kezelsz magabiztosan, nekünk az is piros pont, ezeken kívül egyéb brand ismerete kizárólag előnyt jelent!
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélorientáltság
  • Angol nyelvtudás –Jelenleg is több külföldi partnerrel és produkcióval dolgozunk együtt!
  • Jó csapatjátékos – Nálunk családias a légkör, és elengedhetetlen, hogy jól tudj együtt dolgozni a többiekkel!
  • Terhelhetőség – Előfordulnak hosszabb napok, hirtelen megoldandó feladatok, bírd idegekkel az ilyen eseteket is!
  • Gyors, precíz és pontos munkavégzés – Szeretünk dinamikusan működni!
  • Igényes megjelenés – Egyáltalán nem vagyunk konzervatívak, de rengeteg munkát vállalunk protokoll közegben, szóval nem árt, ha a feketén kívül jól áll a zakó is!

Előnyt jelent

  • Rendezvényes piacon szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • IT ismeretek, fejlődési vágy a fénytechnika területén

Amit kínálunk

  • Jelentős tapasztalatot szerezhetsz rendezvények lebonyolításában, az aluszerkezetek felépítésétől a lámpák felcímzésén és áram kihúzásán át egészen a fényshow legombozásáig.
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződés
  • Versenyképes bérezés
  • Pörgős és változatos munka, saját eszközpark
  • Rugalmas munkavégzési hely – többségében Budapesten

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Közel 30 éve dolgozunk azon, hogy eseményeink közelebb hozzák egymáshoz az embereket, inspiráljanak és edukáljanak. Hiszünk abban, hogy minden rendezvény egyedi. Minden rendezvény fontos. Minden rendezvény valakinek a saját „gyereke”.
A rendezvénypiac azon kevés szereplői közé tartozunk, ahol egyszerre megtalálható az ügynökségi és a saját szolgáltatói oldal. Cégcsoportunk részeként a Feelgood Rendezvényügynökség felel a kreatív koncepció kidolgozásán túl a tervezésért és teljes lebonyolításért, míg a Masztodon Kft. jóvoltából a saját tulajdonban lévő eszközparkunk a rendezvény technikai hátterét biztosítja.

Fényképes önéletrajzzal és egy pár soros motivációs levéllel, bérigény megjelöléssel.