Fényező üzemi kreatív előkészítő

  • Cég neve

    DELEGO CONSULTING Kft.

  • Munkavégzés helye

    Székesfehérvár

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

A Delego Kft. az egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző vállalatként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők számára. Luxus lakóautók építésével foglalkozó partnercégünk BELSŐ állományának bővítése céljából új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető cégnél szeretnél ÚJ SZAKMÁT kitanulni? Igényes és pontos munkát végzel, szereted az aprólékos feladatokat ráadásul KREATÍV vagy és rendelkezel SZÉPÉRZÉKKEL is?

Nem riadsz vissza attól, hogyha létrán vagy állványon kell dolgoznod nagyméretű luxus lakóautókkal?

NÁLUNK A HELYED!--> JELENTKEZZ!

Dolgozz egyedi, luxus terméket gyártó cégnél, ahol vállalják, hogy megtanítanak egy új szakmát Neked!

Biztosítjuk számodra:

  • GARANTÁLT alapbér
  • Folyamatosan EMELKEDŐ HŰSÉGBÓNUSZ – mely már a próbaidőt követően jár
  • STABIL nemzetközi hátterű, piacvezető cég
  • MODERN géppark
  • TELJESÍTMÉNYBÓNUSZ
  • TÁMOGATOTT bejárás:
    • 30 Ft/km alapú üzemanyag-támogatás
    • 100%-os távolsági jegy/bérlettámogatás
  • Megbecsülés és elismerés
  • Fejlődési lehetőség és egy ÚJ SZAKMA elsajátításának biztosítása

Feladataid lesznek:

  • A járművek és felépítmények teljeskörű előkészítése
  • Alvázvédelem és zsírtalanítás
  • Fém és műanyag alkatrészek csiszolása elektromos csiszológéppel
  • Felületek portalanítása és szilikonmentesítése
  • Alapozóval és szórópisztollyal való festés

Ezt kérjük tőled:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Kreativitást és szépérzéket igénylő szakmával rendelkezők előnyben
  • Rugalmas hozzáállás
  • Szépérzék és igényesség az elvégzendő munkára
  • Terhelhetőség és kiváló állóképesség
  • Önálló, precíz és pontos munkavégzés
  • 2 műszak vállalása (délelőtt - délután)
  • Motivált, HOSSZÚ TÁVON dolgozni akaró hozzáállás
  • Munkavédelmi és technológiai szabályok betartása

Előnyt jelenthet:

  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Egyéb tudnivalók:

  • A munkavégzés létrán és állványon zajlik
  • A csiszológép miatt minimális porral és zajjal kell számolni, megfelelő védőeszközök BIZTOSÍTOTTAK
  • AZONNALI KEZDÉS

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el szakmai önéletrajzodat – a pozíció megjelölésével – a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kölcsönzési engedélyszám: 680-3/2012-0900