Fényező

  • Cég neve

    IKAN Kft.

  • Munkavégzés helye

    1201 Budapest, Torontál utca

  • Fizetés

    Bruttó 570e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Különböző típus alkatrészek fényezése, ipari festése
  • Munkaterület tisztántartása, általános rendrakás, üzem rendbetartása.

Elvárások

  • Tapasztalat hasonló munkakörben
  • Képesség a precíz és egyenletes munkavégzésre
  • Jó kézügyesség és figyelem a részletekre.
  • Képesség önállóan és csapatban is dolgozni.
  • Rugalmasság és gyors tanulási képesség

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség,
  • Fényező munkakörben szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk

  • 8 órás munkaidő, 3 műszakos munkarend
  • Rugalmas, egyeztethető beosztás, munkaidő
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.
  • Versenyképes, bejelentett munkabér.
  • Éves szabadság keret, fizetett ünnepnapok.
  • Bejárás támogatás.
  • Teljesítmény prémium.
  • Túlóra lehetőség.

Céginformáció

IKAN Kft. - Cégünk keres fényező munkakörbe munkavállalókat, munkavállalót keres, meglévő üzemünkbe

Amennyiben szeretnél csatlakozni dinamikus csapatunkhoz, és számodra megfelelnek a fent említett követelmények és feltételek, kérjük, a jelentkezz az e-mail címen csatolt önéletrajzzal.