Fényező

  • Cég neve

    Dunakeszi Járműjavító

  • Munkavégzés helye

    Pest,Dunakeszi

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Fényező

Dunakeszi Járműjavító Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársat:

fényező

A Dunakeszi Járműjavítóban kötött pályán közlekedő járműveket gyártunk, új vasúti kocsikat szerelünk, illetve személy és tehervagonokat szervízelünk, komfortosítunk és modernizálunk. A 26 hektáron elterülő gyárunkban a teljes gyártási folyamat megtalálható a mérnöki tervezéstől egészen a tényleges gyártásig. Változatos, hosszútávú projekteken dolgozunk, mellyel elsődleges célunk, hogy teljesítményünkkel, folyamatos fejlődésünkkel és sok évtizedes tapasztalatunkkal egyedit alkossunk.

Feladatok:

  • Kötött pályás járművek gyártása, javítása, szerelése során az érvényes technológiai előírások és a gyártási, műszaki dokumentáció alapján fényezési munkálatok elvégzése
  • A kezelendő felületek előkészítése, festése, lakk- és egyéb védőbevonat felvitele, többnyire kézi festékszóró berendezés segítségével
  • Vasúti kocsi teljes belső mázolása, külső színezése, kocsiszekrény csiszolása, kocsik feliratozása, kittelése, kocsiablak mázolása
  • Vasúti kocsik fújás előkészítése (csomagolás), és színre fújása
  • Grafiti eltávolítás festéssel
  • Alvázfújás, valamint leszerelt homlok- és feljáró ajtók, illetve egyéb leszerelt alkatrészek felületének fényezésre előkészítése, színterv szerinti fényezés elkészítése

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Csapatorientáltság, együttműködési képesség
  • Munkakörre vonatkozó egészségügyi alkalmasság
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • Tervezhető egyműszakos munkarend
  • Megbízható jövedelem
  • Cafeteria, útiköltség térítés, iskolakezdési támogatás
  • Ingyenes fogorvosi és egészségügyi ellátás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető