Fémhulladék-átvevő

  • Cég neve

    UD STAHL RECYCLING Kft.

  • Munkavégzés helye

    4100 Berettyóújfalu, Széchenyi utca 80.

  • Fizetés

    Bruttó 340e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 30e Ft havi mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A feladat elsősorban lakossági fémhulladékok átvétele.
A munkavégzés helye: Berettyóújfalu, változó

Elvárások

"B" kategóriás jogosítvány!
Számítógép alapfokú ismerete.
Szaktudás nem szükséges hozzá, a betanítást vállaljuk.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent

- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
- fémiparhoz kapcsolódó végzettség.

Amit kínálunk

  • nappali munkarend,
  • versenyképes, havi, fix jövedelem,
  • hosszú távú, határozatlan idejű munkalehetőség,
  • folyamatos szakmai fejlődés,
  • munkába járás támogatása (megállapodás szerint),
  • modern és biztonságos munkaeszközök, valamint munkaruha, munkacipő biztosítása.

Céginformáció

Az UD Stahl Recycling Kft. nagy múltú, német vállalatcsoporthoz tartozó cég, amelynek fő tevékenységi köre a hulladék-nagykereskedelem, ezen belül elsősorban a termelő, feldolgozó és kereskedelmi cégeknél keletkező acélhulladék begyűjtése, feldolgozása és kereskedelme.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát!