INTERMETAL Kereskedőház Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Fémhulladék átvevő

  • Cég neve

    INTERMETAL Kereskedőház Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Budafoki út 5.

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Csepeli telephelyünkön fémhulladék kézi-gépi anyagmozgatása, átvétele, minősítése

Elvárások

  • Felelősségteljes önálló munkavégzés
  • Fizikai munkára való hajlandóság

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Fémhulladék ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes, jogtisztán bejelentett bér, valamint egyéb juttatások.
  • Heti 40 órás munkaviszony
  • Munkavégzés: hétfőtől- péntekig 07:30-tól 16:00-ig, kéthetente szombaton 7:30-tól 13:30-ig.
  • Eredményességtől függően bónusz az év végén.
  • Állandó munkavégzési hely

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Cégünk az INTERMETAL Kereskedőház Kft. több mint 25 éve a hazai fémhulladék piac meghatározó szereplője. Csepeli telepünkre keresünk fizikai munkára, fémhulladék átvevő munkakörbe új kollégát.