Felvonó karbantartó

  • Cég neve

    KONE Felvonó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Végzettséggel rendelkező lift karbantartó munkatársat keresünk a Magyarországon több, mint 30 éve működő, stabil nemzetközi háttérrel rendelkező KONE Felvonó Kft. csapatába.

Feladatok:

  • Munkaterületén lévő felvonók karbantartási tevékenységének ellátása
  • Eseti hibaelhárítás
  • Javítási lehetőségek azonosítása, megrendelés esetén elvégzése
  • Ügyfelek elégedettségének biztosítása
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, a munkaterületen jelenlévő kapcsolattartókkal és végfelhasználókkal

Elvárások

Felvonószerelői végzettség
Érvényes „B” kategóriás jogosítvány és gépkocsivezetői tapasztalat

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, biztos, bejelentett jövedelem egy növekvő piacon
  • Egyéb juttatások:
    • SZÉP Kártya
    • Életbiztosítás
    • Egészségbiztosítás – magánegészségügyi ellátás
    • Ingyenes sportolási lehetőség egy szerződött prémium wellness és fitnesz központban
  • Munka- és magánélet egyensúlya, kezelhető munkamennyiség
  • A fizetés minden hónap elején a bankszámlán
  • Szerszámok, munkaeszközök, munkaruha biztosítása
  • Céges autó, éves országos pályamatricával, magánhasználati kerettel
  • Céges mobiltelefon, internet használattal
  • Önálló, flexibilis munkavégzés – magad osztod be az idődet
  • Innovatív, munkát segítő munkamódszerek
  • Jó csapat, kollektíva
  • Folyamatos támogatás tantermi és helyszíni oktatásokkal
  • Hibaelhárítási feladatok telefonos és helyszíni segítése
  • Fejlődési- és karrier lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Magyar nyelvű önéletrajz.