Felületkezelő-előkészítő operátor (1 műszak)

  • Cég neve

    Viapan Group

  • Munkavégzés helye

    Bács-Kiskun,Kecskemét

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Megbízható, a mostani gazdaságban is biztos működésű, modern kecskeméti kislétszámú partnerünk most bővítené csapatát jó kézügyességű, pontos, megbízható FELÜLETKEZELŐ OPERÁTOR kollegákkal!

Ha szeretnél egy tényleg kiszámítható működésű cégnél dolgozni, ahol egy kisebb, barátságos vállalat értékes tagjaként dolgozhatsz, és mindenképpen az 1 műszakot preferálod- hétvége nélkül- mindenképpen várjuk jelentkezésed!

A cég fő profilja:

Minőségi fürdőszobai ún. szaniter termékek (pl. fürdőkádak, jacuzzik, masszázsmedencék)  gyártása.

De milyen feladatok is várnak majd Rád, ha csatlakozol ehhez a céghez?

  • Gyártott termékek külső felületének tiszztítása - por és zsírtalanítás- az előírt módon
  • Termékek kezelése speciális technikával (használt anyagok: gyanta és üvegszál)
  • Felületmegmunkálás kézi henger segítségével
  • Alapanyag precíz eldolgozása a termékeken (fém henger segítségével)
  • Írásbeli dokumentációk vezetése a termeléssel összefüggően

Elvárások

Téged keresünk, ha a fenti feladatok úgy érzed testhezállóak számodra, illetve az alábbi állítások is igazak rád:

  • Nem okoz gondot a másokkal való aktív együttműködés
  • Alapvetően műszaki beállítottságú vagy
  • Jó az állóképességed és fizikai erőnléted
  • Rendelkezel az átlagnál egy picivel nagyobb kézügyességgel
  • Precíz, alapos vagy és mindig figyelsz az apró részletekre
  • Fontos számodra, hogy minőségi munkát adj ki a kezeid közül
  • Felhasználói szintű számítógép-ismerettel rendelkezel
  • Szeretnéd, ha valóban látszata és eredménye lenne az elvégzett munkádnak
  • Előny, de nem elvárás ha:  van műszaki alapképzettséged, hasonló területen (pl. porfestésben, felületkezelésben, ipari festésben) szerzett tapasztalatod

Amit kínálunk

Tehát miért is lehet érdemes Neked csatlakozni partnerünkhöz?

  • Korrekt alapbér plusz emellé bónuszok is járnak
  • Béren kívüli cafeteria juttatás
  • Útiköltség- térítés
  • Hosszú távra tervezhető, biztos vállalati működés
  • Fix kiszámítható NAPPALI munkarend  (1 műszak) 6-14:20
  • Izgalmas, különleges munkafeladatok
  • Igényes, tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Nincs hétvégi munkavégzés!
  • Kislétszámú, barátságos munkahelyi közeg és kollegák

Ha úgy érzed, érdekes lehet számodra ez a lehetőség, várjuk jelentkezésedet!