Felszolgáló - Zrínyi Sörkert Étterem

  • Cég neve

    Gombos János Ev.

  • Munkavégzés helye

    7100 Szekszárd

  • Fizetés

    Nettó 200e - 300e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

30 éve működő éttermünkbe keresünk lendületes, kreatív, munkájára igényes és szakmájával szemben elhivatott felszolgálót!
Ha most végeztél vagy nem vagy szakmabeli az sem jelent problémát, viszont ebben az esetben fontos a motiváltság, a dolgozni akarás és a tanulási készség.

Elvárások

Pincér/felszolgáló végzettség (Előnyt jelent)

Előnyt jelent

Tapasztalat
Fejlődőképesség
Terhelhetőség
Kitartás
Elkötelezettség

Amit kínálunk

Megfelelő bérezés mellett bejelentett munkát kínálunk.
Hosszútávú munkalehetőséget, stabil biztos jövőt.
Családias segítőkész légkör.

Kérem a jelentkezem gombra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát! Köszönjük!