MAM BUDA PROJECT Kft. (Kimpton BEM Budapest*****) logo

Felszolgáló/Waiter- Bartender/Pultos

  • Cég neve

    MAM BUDA PROJECT Kft. (Kimpton BEM Budapest*****)

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Bem József utca 1.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Felszolgálás az étteremben/bárban: ételek és italok felszolgálása a vendégek részére az egyedi vendégigények figyelembevételével.
  • Személyreszabott kiszolgálás: biztosítja, hogy minden vendégünk magas színvonalú és személyreszóló kiszolgálásban részesüljön, ami emlékezetes élményt nyújt,
  • Ételek és italok ajánlása: professzionális ajánlás a menüből, az étel-ital párosításokban az étlap és itallap teljes ismeretében,
  • Vendégkapcsolatok: figyelemmel kíséri és eleget tesz a vendégigényeknek, és gyorsan és professzinálisan reagál az esetleges kérésekre vagy panaszokra.

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Vendégközpontú attitűd,
  • Középfokú angol nyelvismeret,
  • Együttműködő, csapatjátékos munkavégzés,
  • Precíz, lelkiismeretes hozzáállás
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent

  • Szállodában szerzett tapasztalat
  • Külföldi munkatapasztalat

Amit kínálunk

Üdv a Kimpton Bem Budapest világában, ahol közös küldetésünk, hogy szívből jövő emberi kapcsolódásokon keresztül tegyük emlékezetessé vendégeink számára a nálunk töltött idejüket. Ez a szemlélet vezérli összes mozzanatunkat, és ezért fogod te is szeretni a mindennapokat nálunk. Kollégáink mindent megtesznek azért, hogy rendkívül személyes élményeket teremtsenek egymás és vendégeink számára, ezzel átadva az igazi Kimpton életérzést. Légy részese egy új csillag születésének!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

  • Része lehetsz a hotel nyitócsapatának
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Szakmailag felkészült, fiatalos csapat
  • Igényes, modern szállodai (luxury lifestyle) munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség, teljes bejelentéssel
  • Juttatási csomagunk: 13. havi fizetés, szervízdíj,ingyenes személyzeti étkezés,dolgozói kedvezmények

Jelentkezem gombra kattintva egyszerűen elküldheted a jelentkezésed. Kérdés esetén keress minket a weben elérhető kapcsolatfelvételi módokon.