Felszolgáló

  • Cég neve

    Virtu Étterem Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A MOL Campus 28. emeletén található Virtu étterembe keressük új, lendületes, vagány és tettrekész csapattársunkat. Hiszünk magunkban, a minőségben és abban a vendéglátásban, ami párját ritkítja ma Budapesten. Minőségi alapanyagokból készítünk egészséges és izgalmas ételeket, nagyon egyedi környezetben, olyan kollégákkal, akikkel ugyanaz a hitvallásunk: kompromisszumokat nem ismerünk, ha a tökéletes vendégélményről van szó!
Jól hangzik? Hajrá, várunk a csapatban!
Legfőbb feladatod a minden igényt kielégítő, professzionális vendégélmény és kiszolgálás biztosítása!

Elvárások

  • Min 2 év hasonló munkakörben eltöltött releváns tapasztalat
  • Kommunikációs szintű, szakmailag árnyalt angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Proaktív, nyitott személyiség
  • Dinamikus, terhelhető, rugalmas munkavégzés
  • Csapatjátékos, derűs, magával ragadó egyéniség

Előnyt jelent

  • Több idegennyelv ismerete
  • Tapasztalat külföldi vendéglátásban

Amit kínálunk

  • Szakmai képzés
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatal, összetartó, elkötelezett, cool csapat
  • Több évtizedes sikeres, stabil céges háttér
  • 2800 Ft/óra nettó Head Waiter, 2500 Ft/óra nettó Runner pozícióban
  • Bejárási támogatás
  • Munkaruha, személyzeti étkezés
  • Ultramodern és szép munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A VIRTU Étterem Kft. üzemelteti a MOL Campus két éttermét. A 28.emeleten elhelyezkedő VIRTU Restaurant és a földszinten található ZAZIE Bistro&Bar csapatába keressük új kollégákat.
Cégcsoportunk a HG Media Group az alábbi termékekről is ismert: Hamu és Gyémánt, Vince Magazin, Adventi Vásár a Bazilikánál, Cigar Tower, iFactor influenszerek.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat, és jelölj meg fizetési igényt!