Felszolgáló

  • Cég neve

    VÁROSMAJORI SAROK KFT.

  • Munkavégzés helye

    1122 Budapest, Városmajor utca 75.

  • Fizetés

    Nettó 2 300 - 3 000 Ft/óra bér

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- étterem felkészítése a szervizre
- rendelések felvétele
- italok elkészítése
- ételek és italok felszolgálása
- ételeink és italaink magasszintű ismerete
- borok ajánlása különböző fogásokhoz
- étterem nyitásában és zárásában való aktív részvétel

Elvárások

- pozitív, mosolygós személyiség
- minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- fejlődésre való nyitottság
- megbízhatóság
- precíz munkavégzés, minőségközpontúság
- legalább egy idegennyelv magabiztos ismerete
- érvényes EÜ kiskönyv, tüdőszűrő

Előnyt jelent

- kistányéros koncepcióval kapcsolatos szakmai múlt
- erős termékajánlási készség

Amit kínálunk

- folyamatos előrelépési lehetőség (szakmai és anyagi téren is)
- fiatalos, barátságos és profi munkakörnyezet
- munkahelyi étkezés
- napfényes, szellős terasz, biztonságos munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Nem flancos, nem feszengős, sokkal inkább fiatalos, stílusos budai étterem vár a Városmajorban. A ,,Fiókás" étkezés élményét már nem csupán a harmonikus ízek és a hangulatos helyszín, hanem az asztalon átnyúlós közös falatozások teszik igazán emlékezetessé. A Fióka Small Plates koncepció lényege, hogy a letisztult fogások szerethetőbb árakon, kisebb tányérokon érkeznek, hogy aztán az asztalon váljanak komplett ízkavalkáddá.

Fényképes önéletrajzzal