Felszolgáló

  • Cég neve

    V1 Gasztronómia Kft.

  • Munkavégzés helye

    1014 Budapest, Országház utca 31.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Imádsz a középpontban lenniÉlvezed azt a hangulatot, amikor tele van az étterem vidám, felszabadult vendégekkel? A Baltazár különleges hangulatát, egyedi design-ját annak is köszönheti, hogy egy varázslatos Boutique Hotel éttermi része, így ugyanazt az életérzést tükrözi a belső tér kialakítása.

Rád van szükségünk, ha büszkeséggel tölt el, hogy minden rád bízott vendég fantasztikusan érzi magát. Mindenkivel tudsz váltani néhány vidám, könnyed párbeszédet, mindezt magabiztosan angolul is.  Jó érzéssel tölt el a nap végén, hogy tudod, a vendégek nagy része vissza fog térni, nem csupán az ínycsiklandozó Josper grill ételek és a hangulatos helyszín miatt, hanem azért is, mert különleges élményben volt része és ebben a Te munkádnak óriási része volt

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Legalább 1-2 éves tapasztalatod a felszolgálás területén.
  • Figyelmességeddel és precíz munkáddal szeretnél sok pénzt keresni.
  • Imádsz értékesíteni és legalább alap szinten ismered a magyar borokat.
  • Fontos, hogy profin végezd a munkád és közben jól érezd magad.
  • Éttermi-társalgási szinten beszélsz angolul.

Előnyt jelent

  • Külföldi munkatapasztalat előny, de nem feltétel.
  • Sommelier végzettség előny, de nem szükséges.

Amit kínálunk

  • igazságos, munkád minőségével arányosan magas fizetés
  • elhivatott szakmai tulajdonos és csapat
  • tőkeerős, biztos háttér (a hotel a pandémai alatt/után is folyamatosan működött)
  • egy cégcsoportban fogsz dolgozni, amelynek több, mint 10 étterme van Budapesten, így kipróbálhatod magad máshol is
  • kiegyensúlyozott óraszámok télen és nyáron
  • fantasztikus, barátságos, jószándékú munkatársak
  • fejlődési lehetőség magasabb pozícióba
  • 30% kedvezmény minden éttermünkben próbaidőszak után
  • személyzeti étkezés
  • folyamatos szakmai tréningek.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Budai Vár legvagányabb étterme három év bezártság után újranyitja kapuit és új, lendületes csapatát keresi. A Baltazár egy intézmény, egy gasztronómiai lubickáló központ a maga barátságos, befogadható és nem kihívó módján.
Törzshely egy életérzésre: a hagyományos éttermi formalitásoktól és működéstől elszakadva, ide bárki betérhet reggelire, ebédre, vacsorára, nassolni vagy csak egy italra, de legfőképp csak úgy, időt tölteni, dolgozni, találkozni, a napos teraszt élvezni. Őszinte, autentikus alapanyagokkal dolgozunk és a Kárpát-medence legizgalmasabb borait tartjuk.
Légy Te is a Baltazár-életérzés része, okozz örömet vendégeinknek, hogy törzshelyük újra a méltó fényében tündököljön!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat.