Felszolgáló

  • Cég neve

    The Analogue Group

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 650e - 800e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A The Analogue Group felszolgáló kollégáit keresi belvárosi éttermeibe! Nálunk a vendéglátás nem csak az ételekről szól, hanem magáról a vendégről is, tökéletes élményről pedig a frissítő koktélok, a profi kiszolgálás és a mindig jó hangulat gondoskodik. Ha profi szakember vagy és magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel, most itt a lehetőség, hogy csatlakozz hozzánk!

Elvárások

  • Érted és érzed egy nagy forgalmú hely dinamikáját;
  • Barátságos, nyitott személyiség vagy vendég központú szemlélettel;
  • Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni;
  • Legalább angolul magabiztosan kommunikálsz.

Amit kínálunk

  • megbízható munkáltatói háttér (cégcsoportunk 30 éve az egyik legsikeresebb a budapesti vendéglátásban)
  • versenyképes bérezés: nettó 650.000-800.000 Ft/hó között, napi kezdő 42.000-48.000 Ft +prémium
  • bejelentett munkaviszony, fizetett szabadsággal
  • kiszámítható, stabil munkarend (havi 14-15 munkanappal számolva)
  • kreatív, innovatív szemlélet, igényes környezet
  • szakmai fejlődés támogatása
  • munkaruházat, cipő
  • napi kétszeri étkezés
  • kedvezményes sportolási lehetőség
  • törődünk kollégáinkkal

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen ebéd