Felszolgáló

  • Cég neve

    TAJ PALACE KFT.

  • Munkavégzés helye

    1067 Budapest, Szondi utca 40.

  • Fizetés

    Nettó 360e - 400e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Angolul beszélő felszolgálót keresünk hosszútávra. A tapasztalattal rendelkező személyek mellett más végzettségű személy jelentkezhet, pályakezdőket és diákokat is szívesen alkalmazunk. Dolgozóinknak vendégközpontú, igényes, minőségi felszolgálói munkát ajánlunk professzionális és tapasztalt környezetben.

Elvárások

angol nyelvtudás
vendégszeretető hozzáállás
munkaszeretet
ápolt megjelenés

Amit kínálunk

versenyképes fizetés
rugalmas időbeosztás
tanulás mellett is végezhető
kedves, együttműködő csapattársak
előremeneteli lehetőség
állandó biztos munkahely
teljes vagy részmunkaidő
betanulási lehetőség
minőségközpontú és vendégszerető kiszolgálás a központban
munkarend: keddtől vasárnapig, hétfőnként zárva

Céginformáció

  • Taj Mahal Indiai Étterem elsőosztályú elegáns autentikus indiai étterem a belvárosban. 22 éve működő éttermünk angolul beszélő felszolgálót keres hosszútávra. A tapasztalattal rendelkező személyek mellett más végzettségű személyeket és pályakezdőket is szívesen alkalmazunk. A munka esetlegesen összeegyeztethető tanulmányok végzésével is .
  • Amit kínálunk: magas versenyképes fizetés, rugalmas időbeosztás, előremeneteli lehetőség, állandó biztos munkahely, teljes vagy részmunkaidő, betanulási lehetőség és kedves csapattársak.
  • Elsőosztályú éttermünket 2002-ben nyitottuk meg Budapest belvárosában. A kitűnő friss minőségi alapanyagokból, tradícionális receptek alapján megfőzőtt ételeinkkel az elmúlt évek során egyre nagyobb ismertségre és jóhírnévre tettünk szert Budapesten. Vendégeink nemcsak a tradícionális indiai ételek miatt, hanem szinvonalas, vendégközpontú és kedves kiszolgálásunk miatt is szeretnek visszajárni.

fényképes önéletrajz