Felszolgáló

  • Cég neve

    Sweetyme Global Kft.

  • Munkavégzés helye

    8230 Balatonfüred, Zákonyi Ferenc utca 6.

  • Fizetés

    Nettó 250e - 500e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Diákmunka
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

 Rendelés felvétel.Vendégek kiszolgálása,asztal lepakolása rendberakása,evőeszközők törölgetése,vendégtér,terasz rendben tartása.

Elvárások

Azonnali kezdéssel,nem csak nyàri szezonra keresünk munkatársakat.Szép megfelelő komunikáció,környezetére önmagára igényes ápolt megjelenés. Gyakorlat nem szükséges,de ha van örömmel veszük. Alap angol vagy és Német nyelvtudás szükséges.  Fiatal a csapat. Julius,agusztusra egyetemista,diák munkatársakat is .

Előnyt jelent

Azonnali kezdéssel. Balatonfüred és környékén lévők jelentkezése előnyt jelent.Gyakorlattal és nyelv tudással rendelkezők.

Amit kínálunk

Balatonfüredi pizzériába  keressünk munkatársinkat. -Megfelelő bérezés - kávé,üditő, étkezés ingyen. -szállás ha szükséges ingyenes.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Balatonfüreden a Zákonyi sétányon a Sorrento pizzériába  keressük csapatunk bővítéséhez munkatársainkat. Vidám fiatal csapat keresi új munkatársát.