Felszolgáló

  • Cég neve

    STAG Hotels Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest, Baross tér 7.

  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

AZ INTERCITYHOTEL BUDAPEST SZÁLLODA FELSZOLGÁLÓ POZÍCIÓJA TÖKÉLETES VÁLASZTÁS SZÁMODRA, HA:
  • Jól érzed magad a vendéglátás és a szállodák világában;
  • Örömed leled a szállodai felszolgálás napi rutinjában:
    reggeliztetés, étterem előkészítése az étkezésekhez (takarítás és terítés), a la carte ebédeltetés, vendégek kiszolgálása a bárpultban,
    rendezvénytermek felkészítése a megrendelés szerint (berendezés, terítés, bekészítések elhelyezése), alkalmanként felszolgálás csoport vacsorákon és rendezvényeken;
  • Szereted a pörgést, de a lassabb műszakokban is megtalálod a teendőket;
  • Tudsz összehangolt együttműködésben dolgozni a konyhával és a többi részleggel;
  • Szívesen csatlakoznál egy friss és fiatalos csapathoz;
  • Angol nyelvtudásod szeretnéd napi használattal aktívan tartani;
  • Fontos számodra, hogy egy környezettudatos, "zöld" munkáltatónál dolgozz;

Ha magadra ismertél, akkor ne habozz beadni a jelentkezésed hozzánk még ma! :)

Elvárások

KIVEL SZERETNÉNK EGYÜTT DOLGOZNI?

Egy olyan kollégával, aki
  • legalább 1-2 éves felszolgáló tapasztalattal rendelkezik;
  • vendégorientált, pozitív személyiség;
  • udvarias és kedves, előzékeny és rugalmas beállítottságú;
  • igényes és ápolt megjelenésű;
  • nagy teherbírású és megbízható munkaerő.

Előnyt jelent

Ha már dolgoztál szállodai vendéglátásban, akkor az elsők között fogunk megkeresni!

Amit kínálunk

Biztos munkahelyet kínálunk teljes munkaidős bejelentéssel, változatos beosztással, hangulatos és dizájnos munkakörnyezetben.

Ezen felül:
  • Munkanapjaidon térítésmentes finom ebéddel várunk a kantinban;
  • Munkába járáshoz vásárolt bérleted megtérítjük (vármegye-, ország-, vagy BKK bérlet);
  • Kedvezményes dolgozói áron foglalhatsz szobát a szállodaláncon belül külföldön, és belföldi partnerszállodáinkban
  • Szabadságpénzt fizetünk a belépést követő évtől;
  • Az első nálunk töltött teljes évtől kezdve teljesítmény szerint év végi jutalomban részesülhetsz.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

KIK VAGYUNK?

Az IntercityHotel Budapest a H World International első magyarországi szállodájaként 2021 májusában nyitotta meg kapuit a Keleti pályaudvarral szemben. A belvároshoz közel helyezkedünk el, kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel. 312 szobával, 5 konferenciateremmel, 220 férőhelyes mélygarázzsal, étteremmel és bárral várjuk vendégeinket.

Szállodánk 2022-ben elnyerte a Business Excellence díjat a Legjobb budapesti business hotel kategóriában, valamint II. helyezést és arany fokozatú Zöld Szálloda díjat nyert a Lánchoz tartozó szállodák kategóriában.

Gazdag hagyományokat ápoló vállalkozásként egy nemzetközi hálózat kialakításán és fejlesztésén dolgozunk, aminek Te is részese lehetsz!

Kattints a „Jelentkezem” gombra, és ne felejtsd el csatolni az önéletrajzod!