Felszolgáló - Sommelier

  • Cég neve

    Drop Shop Borbár Kft.

  • Munkavégzés helye

    1055 Budapest, Balassi Bálint utca 27.

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapest belvárosában működő, többszörösen díjnyertes Borbárunkban és Borszaküzletünkbe keresünk lelkes, tanulni vágyó kollégát HOSSZÚTÁVRA!

Elvárások

Amit keresünk:
fokozott érdeklődés/szenvedély/mánia/szerelem a borok iránt
a hazai borok minimum középfokú ismerete
a nemzetközi borok minimum alapfokú ismerete
angol nyelvtudás (társalgási szintű)
fiatalos, dinamikus személyiség
önálló munkavégzés képessége
jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

Nemzetközi borok ismerete,
Tapasztalat vendéglátásban,
Tapasztalat borkereskedelemben

Amit kínálunk

egyedülálló tanulási és fejlődési lehetőség erős szakmai környezetben,
a világ bor-elitjének megismerése, kóstolási lehetőség
nagyon jó hangulatú, fiatal csapat
versenyképes jövedelem

Céginformáció

  • Üzletünk 14 éve a prémium borok szerelmeseinek törzshelye.
  • Magyarországon kivételes választékunkban több mint 500 féle top bor szerepel a világ legizgalmasabb borvidékeinek, legjegyzettebb termelőitől.
  • Eddigi munkánk gyümölcse számos szakmai és közönségdíj, elismerés, rengeteg kedves visszatérő törzsvásárló, törzsvendég!

Jelentkezéséhez kérjük fényképes szakmai önéletrajzot csatoljon!