Felszolgáló

  • Cég neve

    Sághi Tamás EV.

  • Munkavégzés helye

    8230 Balatonfüred

  • Fizetés

    Nettó 650e - 800e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok és
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Csodás tóparti Olasz éttermünk keresi tapasztalattal rendelkező kollégáját!
Felszolgálás étlap és itallap alapján A la Carte!
Feladataid közé fog tartozni a környezeted tisztántartása és a vendégek magas szintű kiszolgálása.

Elvárások

Légy önmagadra és környezetedre igényes csapattag!
Szeresd a munkádat mint ahogy mi is tesszük!

Előnyt jelent

Több éves szakmai tapasztalat és Angol nyelvtudás, valamint az Olasz konyha ismerete előnyt jelenthet!

Amit kínálunk

Magas bérezést szervízdíjjal kiegészítve, bejelentett munkaviszonyt heti két szabad nappal, étkezést és szükség esetén szállást is biztosítunk számodra!

Céginformáció

Több éve, magas minőséget képviselő, autentikus Olasz étterem vagyunk, közvetlen a Balaton partján egy csodás kikötőben.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Fényképes önéletrajzokat várunk!