Felszolgáló-pultos

  • Cég neve

    Viniczai Kitchen Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár

  • Fizetés

    Nettó 173e - 350e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Munkájára, és önmagára igényes
pultos-felszolgáló, szakács kollégát keresünk  heti 3-4 napra. Akár pályakezdőt is, aki elkötelezett a szakma iránt, és tanulni fejlődni szeretne. Kedves, megbízható, dolgozni akaró, és tudó jelentkezőket várunk.

Főbb feladatok, munkák:
Felszolgálói feladatok ellátása (hétköznap délben menüztetés, délután ill. hétvégén a' la carte rendszerben)
Vendégtér rendben, ill. tisztán tartása
Elviteles rendelések felvétele, összekészítése
Fizettetés, Felszolgálói feladatok ellátása (hétköznap délben menüztetés, délután ill. hétvégén a' la carte rendszerben)
Fizettetés

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:
1-3 év szakmai tapasztalat
Szakirányú végzettség
Angol vagy német társalgási szintű nyelvtudás
Önállóság, vendégorientáltság
Rugalmas beosztás (heti 3-4 nap)pultos-felszolgáló kollégát keresünk  heti 3-4 napra. Akár pályakezdőt is, aki elkötelezett a szakma iránt, és tanulni fejlődni szeretne. Kedves, megbízható, dolgozni akaró, és tudó jelentkezőket várunk.

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
Családias légkör
Kiváló munkakörülmények
Személyzeti étkezés
Bejelentett munka