Felszolgáló-pultos

  • Cég neve

    Szega Camembert Kft.

  • Munkavégzés helye

    1026 Budapest, Pázsit utca 2.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A II. kerületi Budagyöngye Bevásárlóközpontban található éttermünkbe (nem a'la carte) keresünk pultos-felszolgálót.

Elvárások

  • pontosság
  • megbízhatóság
  • jó kommunikációs készség
  • gasztronómia iránti érdeklődés

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • jó hangulatú, fiatalos csapat
  • bejelentett munkaviszony
  • rugalmas beosztás (heti szinten választható szabadnapok stb.)
  • kedves, segítőkész vezetőség
  • éttermünk hétköznap 19:00 óráig van nyitva, nincs éjszakázás (szombaton 15:00 óráig tartunk nyitva, valamint vasárnap zárva tartunk)

Céginformáció

A SZEGA Foods 1994 óta része a magyar gasztro-kultúrának.
Büszkék lehetünk egyedülálló szupermarketünkre a Budagyöngye Bevásárló központban -mely immár 12. alkalommal nyerte el a Best of Budapest címet- és tradicionális szakboltunkra a Fény utcai piacon. Sokszínűségünk az eredetvédett, akár több száz éves hagyománnyal és gyártástechnológiával rendelkező áruk nagy választékában és a szakszerű, kedves kiszolgálásban rejlik.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után tudod csatolni önéletrajzodat.