Felszolgáló-pultos

  • Cég neve

    Kenéz és Társa Kft.

  • Munkavégzés helye

    1136 Budapest, Pannónia utca

  • Fizetés

    Nettó 550e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Szilvakék Paradicsom Pub & café  felvesz azonnali kezdéssel . az alábbi munkakörökre :
- felszolgáló állás, állandó és beugrós, kisegítő kolléga, Bérezés megállapodás szerint .
Rugalmas munkaidő beosztás ! Munkavégzés helye:
Budapest XIII. Pannónia u. 7.sz.
Jelentkezés módja: jelentkezem gombra, ényképes önéletrajzzal e-mail vagy személyesen .

Elvárások

Pontosság, gyakorlat, teherbírás,csapatmunka,vendég és munkahely tisztelete.

Előnyt jelent

Nyelvtudás,szakmai ismeretek
jókedv, kulturált viselkedés, megbízható hosszútávú munka,
tudj önállóan dolgozni, szeresd a munkád, légy precíz, pontos és megbízható!!!

Amit kínálunk

Bejelentés,pontos elszámolás,stabil fizetés,rugalmas beosztás.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Több éves múlttal , komoly vendégkörrel rendelkező rendelkező közkedvelt teraszos vendéglátó üzem.

Jelentkezés módja:a jelentkezem gombra kattintva  fényképes önéletrajzzal e-mail vagy személyesen .