Felszolgáló-pultos

  • Cég neve

    1000 HOTELS Kft

  • Munkavégzés helye

    1067 Budapest, Csengery utca 31.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek fogadása
  • Biztosítja a vendégek magas színvonalú, gyors és precíz kiszolgálását
  • Folyamatosan kapcsolatot tart a vendégekkel, és érdeklődik az elégedettségről
  • Gondoskodik a különböző italok megfelelő hűtéséről és tárolásáról
  • Elsajátítja és betartja a részleg számlázási előírásait, biztosítja a számlafegyelmet
  • A műszak zárásakor gondoskodik a napi bevétel előírás szerinti elszámolásáról és leadásáról
  • Ismerteti a választékot és ajánl, felveszi és felszolgálja a rendelést

Elvárások

  • Koktél-, bor- és italismeret, tisztában kell lennie a standard és modern bartendinggel
  • Nyitott, barátságos, megbízható, rugalmas és pozitív személyiség
  • Vendégcentrikus szemlélet
  • Kollégákkal való hatékony együttműködés
  • Munkavégzésére önállóság és szervezettség, precizitás jellemző
  • 1-2 év hasonló munkakörben és környezetben szerzett tapasztalat
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés teljes, 8 órás bejelentéssel
  • Személyzeti meleg étkezés naponta 1 alkalommal
  • Munkaruha biztosítása, mosatása
  • Fiatalos csapat egy teljesen új épületben
  • Kiváló munkakörülmények biztosítása
  • Könnyen megközelíthető belvárosi munkahely

Céginformáció

Budapest belvárosában, az Oktogontól pár perc sétára, két éve nyílt Up Hotel Budapest**** kínálja fiatalos, modern szobáit vendégei részére. Szállodánk magas színvonalú szolgáltatásokkal, az egy ágyas szobáktól egészen a lakosztályig, várja vendégeit. Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, jelentkezz hozzánk Felszolgáló-pultos pozícióra.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal lehetséges.