Felszolgáló-pultos

  • Cég neve

    HoReCo Kft.

  • Munkavégzés helye

    1096 Budapest, Vendel Utca 9.

  • Fizetés

    Bruttó 326e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Angol alapfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Budapest IX. kerületben 19 éve működő családias étterem-bisztróba keressük pultos-felszolgáló kollégánkat.
Feladatok: vendégek fogadása, kiszolgálása. Önálló munkavégzés egyénileg és csapatban is. A munkahelyi környezet rendben tartása és általános feladatok végzése.

Elvárások

Elvárások: szakmai végzettség, munkatapasztalat, terhelhetőség, problémamegoldó képesség, igényesség
(mind önmagára, környezetére és munkájára), angol nyelvtudás

Amit kínálunk

nettó 2500 Ft/óra + TIP
személyzeti étkezések, kávé, védőital

Jelentkezés önéletrajzzal a jelentkezem gombbal.