Felszolgáló- pultos

  • Cég neve

    Gelencsér Csaba E.V.

  • Munkavégzés helye

    8636 Balatonszemes, Ady Endre utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • klasszikus felszolgáló munka
  • a commis-k,/ food runner-ek munkájának irányítása, felügyelete, szervezése

Elvárások

  • kedves, vendég centrikus, udvarias attitűd
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • munkára és környezetére való igényesség
  • nagy terhelhetőség (főleg a főszezonban)
  • csapatmunka
  • idegen nyelv (ek) ismerete
  • magas higiéniai követelmények
  • Elvárás a munkakezdésre munkaképes állapotban való megjelenés, és a munkaidő alatt tilos az alkohol- és tudatmódosító szerek használata.
  • kevéske alázat a munka, a munkahely és a kollégák iránt

Amit kínálunk

  • munkaidő: napi 8 óra éves átlagban, egy műszak, reggeli kezdés mellett, délutáni befejezés, nincs esti, éjszakai munkavégzés
  • versenyképes órabér, hétvégi és ünnepi pótlékkal
  • teljes munkaidős bejelentés
  • fizetett szabadság
  • ingyenes meleg étkezés, kávé, védőital
  • munkaruha
  • vidéki jelentkező esetén a távolsági bérlet 100 %-át térítjük. Saját gépjármű esetén útiköltség térítés, max. 30 km-ig.
  • lehetőség, egy vadonatúj étteremben dolgozni, amely a legmodernebb technológiákkal van felszerelve, tiszta, új, modern gépek, eszközök, berendezések

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A balatonszemesi Kishalász Pékbisztróba keresünk éves munkavégzésre megbízható, tapasztalt FELSZOLGÁLÓ munkatársat! Családi vállalkozásunk majd' 30 év után átalakul, éttermi szolgáltatásunk egy kézműves pékséggel bővül, szezonálisról éves üzemelésre váltunk.

Ha szeretne/él részese lenni csapatunknak, e-mailben, fényképes önéletrajz vagy fényképpel ellátott motivációs levél formájában várjuk a jelentkezést.