Felszolgáló-pultos

  • Cég neve

    DELAMI Kft.

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Liszt Ferenc tér 10.

  • Fizetés

    Nettó 500e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Diákmunka
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Kiemelten jó helyen levő, belvárosi,  nagy forgalmú éttermünkbe gyors mozgású,  dolgozni szerető, a nagy pörgést jól bíró felszolgáló-pultos kollégákat keresünk. Elsősorban főállású munkatársakat keresünk,  de amennyiben minimum heti két teljes reggeltől-estig munkanapot be tud vállalni,  úgy diákmunka is lehetséges. Csak legalább egy éves felszolgáló-pultos,  vagy felszolgáló munkatapasztattal rendelkezők jelentkezését fogadjuk. Ezért - kérjük - hogy csak fényképes, a munkatapasztalat helyét és jellegét feltüntető önéletrajzzal jelentkezzen! Mivel vendégeink többsége külföldi,  így a biztos angol nyelvtudás feltétel, más nyelvek - akár csak alapfokú- ismerete pedig előny.  Kérjük nyelvtudását is tüntesse fel a csatolt önéletrajzában! Mosolygós, magabiztos, gyors, könnyen és jól kommunikáló kollégákat keresünk.

Elvárások

Gyorsaság, fittség, jó kommunikáció, lojalitás, megbízhatóság, középfokú angol nyelvtudás,legalább egy éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

Mosoly,  vidámság

Amit kínálunk

Hosszú távon tervezhető jövőt kínáló, biztos munkahelyet és ezzel jó megélhetést adó, 16 éve sikeresen működő vendéglátós cég vagyunk. Elsősorban a külföldi vendégkörre specializálódtunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Hosszú távon tervezhető jövőt kínáló, biztos munkahelyet és ezzel jó megélhetést adó, 16 eve sikeresen működő vendéglátós cég vagyunk.  Elsősorban a külföldi vendégkörre specializálódtunk.