Felszolgáló-pultos

  • Cég neve

    "BÁZSAI" Kft.

  • Munkavégzés helye

    8241 Aszófő

  • Fizetés

    Nettó 2 000 - 3 000 Ft/óra bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Ételek és italok felszolgálása. Italok, kávéféleségek elkészítése. Pult illetve étterem rendberakása. Árurendelés és annak átvétele. Önálló munkavégzés.

Elvárások

A munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel. Lelkes, elhivatott munkatársakat várunk, akik igényesek a munkájukra. Nyelvtudás ajánlott, de nem szükséges.

Amit kínálunk

Rugalmas, a munkavállalóhoz igazodó munkabeosztás. Pozícióhoz alkalmazkodó egyéni bérezés. Heti 2 szabadnap. Segítünk szakmai fejlődésben és napi feladatoknál egyaránt, de szabad teret adunk egyéni kreativitás megvalósításához is.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Nagyi kertje Teaház és Étterem egész évben nyitva tartó vendéglátóhely. Felszolgáló munkakörbe várjuk a jelentkezéseket.
Folyamatosan fejlődő, bővülő családi vállalkozásként működünk már 9 éve.  Rendszeresen elismerően szerepelünk különböző gasztro kiadványokban. A vendéglátó egység Aszófőn található - Tihany szomszédságában. A helyszínt otthonos légkör jellemez.
Fő profilunk: éttermi vendéglátás, háziasan elkészített ételekkel, kiemelt szálas tea választékkal, valamint helyben készített süteményekkel.
Alkalmi, szezonális, illetve állandó munkaidőben.