Felszolgáló

  • Cég neve

    PRINCE Coffee Kft

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Hercegprímás utca 17.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 500e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Étterem nyitásra felkészítése, vendégek fogadása, ültetése, ételek-italok felszolgálása, asztalok lerámolása, zárási feladatok elvégzése, melyeket a munkaköri leírás is tartalmaz.

Elvárások

Szakképzettség, gyakorlat, jó kommunikációkészség, angol nyelvtudás alap szinten, udvarias, kedves kiszolgálás.

Előnyt jelent

Reggeliző étteremben szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

Kiemelkedő bérezés, jogtisztán bejelentett bér, szabadság.