Felszolgáló / Pincér

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    5540 Szarvas, Arborétum u. 2.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Holt-Körös festői környezetében épülő exkluzív bisztró részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELSZOLGÁLÓ / PINCÉR

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vendégcentrikus szemlélet
  • Nyitottság a borok és spiritek világára

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:

  • Az étteremvezető irányításával a napi felszolgálási teendők ellátása
  • Vendégek udvarias, a bisztró színvonalának megfelelő kiszolgálása
  • Rendelések gyors, pontos felvétele

Megbízóról:

Szarvason, a Holt-Körös festői környezetében épült exkluzív bisztró keresi leendő felszolgáló munkatársát.

Célunk egy olyan elegáns vendéglátóhely megalkotása volt, ahol vendégeink jól érzik magukat, akár egy kávé melletti beszélgetésre ugranak be vagy akár vacsora mellé szeretnének elfogyasztani egy különleges koktél, vagy bortételt.

Csapatunkba olyan szakképzett és motivált felszolgáló jelentkezését várjuk, akivel közösen képviselhetjük a bisztró életérzést.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés, fizetett szabadság
  • Szakmai továbbképzés
  • Kiszámítható munkarend
  • Stabil, megbízható céges háttér
  • Együttműködő, szakmailag képzett, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.