Felszolgáló

  • Cég neve

    Patisserie és Más Kft.

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest, Andrássy út 112.

  • Fizetés

    Nettó 2 500 - 2 700 Ft/óra bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A vendégélmény biztosítása, vendégek köszöntése, rendelések felvétele, fizettetés. Az egység napi működéséhez szükséges folyamatok elvégzése és az ételek- italok elkészítési helyétől történő közvetlenül vendégnek való felszolgálása.

Elvárások

Megbízható, precíz
magára és környezetére igényes,
Á la carte területen szerzett legalább 1 éves gyakorlattal rendelkező,
csapatjátékos és vendégközpontú,
társalgási szintű angoltudással rendelkező kollégát keresünk!
A végzettségednél fontosabbnak tartjuk a jó hozzáállást és a szakmai alázatot!

Előnyt jelent

1-3 év hasonló helyen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Főállású bejelentés,
nettó órabér minimum 2500-2700 Ft,
változatos feladatok gyönyörű munkakörnyezetben,
megbecsülés,
munkaruha és személyzeti étkezés,
karrier- és előre lepési lehetőség, ha fejlődni szeretnél,
fogyasztási kedvezmény éttermünkben és partner éttermünkben is,
hosszú távon számítunk rád!

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A belváros szívében újonnan nyíló bisztrónkba keressük felszolgáló kollégánkat!

A  "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja önéletrajzát.