Felszolgáló

  • Cég neve

    Most Mint Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Mellow Mood cégcsoporthoz tartozó, most nyíló stílusos Duna-parti éttermünk, a PORT DE BUDAPEST sikeres és dinamikusan fejlődő csapatába keres munkatársat felszolgáló munkakörbe.

  • Éttermünkbe megérkező vendégek üdvözlése, kommunikáció és rendelésfelvétel
  • A megrendelt ételek és italok kiszolgálása vendégeink részére, illetve az asztalok leszedése, megterítése, ételajánlások
  • Rendezvények előkészülete, felszolgálás lebonyolítása igény szerint
  • Munkaterület, munkaeszközök folyamatos rendben- és tisztántartása
  • Vendégek fizettetése, számlák nyomtatása

Elvárások

  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Önálló és megbízható munkavégzést
  • Ápolt megjelenés
  • Udvariasság, kedvesség

Amit kínálunk

  • Kiváló bérezés, fizetett szabadság, műszakpótlék
  • Stabil, bejelentett munkaviszony
  • Előre egyeztetett, heti munkaidő beosztás
  • Dolgozói kedvezmények

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.