• Cég neve

    MISCHL Autóház Kft.

  • Munkavégzés helye

    7628 Pécs

  • Fizetés

    Nettó 180e - 250e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Keresünk összeszokott csapatunkba, felszolgáló kollégát. Környezetére, munkájára igényes, vendégekkel udvarias, tapasztalattal rendelkezzen.

Elvárások

Önállóan dolgozni tudó, vendégekkel kedves, hosszútávra tervező felszolgálót keresünk.

Előnyt jelent

Előny a több éves tapasztalat. Vendéglátás szeretete.

Amit kínálunk

Családi vállalkozásunk, 3 éve nyitotta meg az új építésű étterem kapuit. Mindenre nyitottak vagyunk. Rugalmas munkaidő beosztás, bejelentett munka, versenyképes fizetés.

Céginformáció

Biztos háttérrel rendelkező vállalkozásunk keresi vendéglátásban jártas kollégát.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!