Felszolgáló

  • Cég neve

    MERCURE BUDAPEST KORONA

  • Munkavégzés helye

    1053 Budapest, Kecskeméti utca 14.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • magas szintű, színvonalas à la carte és bár felszolgálói munkavégzés négycsillagos szállodánk karakteres Winestone éttermében és bárjában, főleg délutáni műszakban, beosztástól függően hétvégi munkavégzéssel is
  • az éttermi választék szakszerű ismerete

Elvárások

  • Vendégek iránti szenvedély
  • Felszolgálói tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Önálló, dinamikus és precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Segítőkész, kedves, empatikus személyiség​
  • Minőségközpontú gondolkodás és munkavégzés

Előnyt jelent

MICROS Systems ismerete

Amit kínálunk

  • Színes, változatos munka és fejlődési lehetőség egy belvárosi négycsillagos szállodában
  • Motivált, tapasztalt kollégák
  • Stabil munkahely, nemzetközi munkakörnyezet
  • Szervizdíj
  • Munkába járás támogatása (távolsági és budapesti közlekedésre egyaránt)
  • Ingyenes étkezés
  • ALL Heartist dolgozói kedvezmény
  • Törzsgárda jutalom, kimagasló teljesítmény elismerése, Negyedév és Év Dolgozója elismerések
  • Rendezvények, programok dolgozóknak és családtagjaiknak
  • Partnerkedvezmények
  • All You Can Move lehetőségek
  • Iskolakezdési támogatás kisgyermekes szülőknek
  • Év végi jutalom

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az Accor szállodalánc több, mint 5500 szállodát üzemeltet világszerte. Nálunk hiteles, tapasztalt magyar és külföldi kollégáktól tanulhatsz, motiváló nemzetközi környezetben. A jó hangulat, közvetlen hangnem, az egymásba vetett bizalom olyan visszajelzések munkatársainktól, amelyekre biztosan Te is vágysz, ha a jövőbeli munkahelyedre gondolsz. Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez! Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!

Csatlakozz Budapest egyik legnagyobb és leghíresebb szállodájának Food & Beverage csapatához Felszolgáló pozícióba! Pörgős, izgalmas munkanapok, remek lokáció,  kellemes légkör, nemzetközi háttér, hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség vár Téged a Kálvin téren! Gyere, varázsoljunk együtt élményt vendégeink étkezéséből!

A "Jelentkezem" gombra kattintva, önéletrajz feltöltésével.