Felszolgáló

  • Cég neve

    Mandala Fogadó Kft.

  • Munkavégzés helye

    2459 Rácalmás, Jankovich Miklós köz 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A szálloda napi üzemeltetési folyamataiban való közreműködés
  • Vendégek kiszolgálása, italok elkészítése és szervírozása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása (Word és Excel tudás)
  • Munkaterület tisztán tartása
  • A szállodában zajló rendezvények minden igényt kielégítő lebonyolítása

Elvárások

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

  • Ha csapatjátékos vagy, de szeretsz önállóan is dolgozni
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ha terhelhető, precíz és megbízható vagy
  • Flexys ismeret, HACCP rendszer ismeret

Amit kínálunk

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés
  • Korrekt feltételek szerint, egy megbízható és hosszútávú lehetőség kereteiben
  • Színes, változatos munka és fejlődési lehetőség egy négycsillagos szállodában
  • Motivált, tapasztalt kollégák
  • Stabil munkahely, nemzetközi munkakörnyezet
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Vidám, dinamikus csapat

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Rácalmáson található Jankovich Hotel**** & Étterem fiatalos csapatába keresünk Felszolgáló kollégát, teljes munkaidős foglalkoztatásra.
Ha szeretnél szép környezetben, jó hangulatban, magas szakmai színvonalon dolgozni akkor Téged várunk!
A munkakör betöltéséhez fontos a jó kommunikációs készség és aktív angol nyelvtudás. Előnyt jelent a szállodában szerzett gyakorlat, és precíz munkavégzés.

Jelentkezésed fényképes önéletrajzzal várjuk!