Felszolgáló

  • Cég neve

    LOCOMO Kft.

  • Munkavégzés helye

    1114 Budapest, Orlay utca 1.

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Felszolgáló kollégát keresünk 6 éve stabilan működő, forgalmas vendéglátó egységünkbe. Szeretnénk egy stabil csapattagot találni a már évek óta együtt dolgozó felszolgálóink mellé. Tavasztól őszig a teraszon is felszolgálunk, ami lépcsőzést jelent, és a hétköznapok mellett hétvégenként is dolgoznak kollégáink, persze nem mindegyiken. Heti 4-4,5 napos munkarendet kínálunk egy vendégcentrikus, rendezett, tiszta, átlátható és kiváló vendégkörrel rendelkező étterem-kézműves sörözőben, a Bartók Béla út Gellért térhez közel eső részén.

Elvárások

Fontos, hogy az új felszolgálónk értse a szakmát, angolul beszéljen, legyen talpraesett és önállóan dolgozzon, de ezeken felül tudjon – és akarjon is – csapatban dolgozni.

Előnyt jelent

Angolnyelv-tudás

Amit kínálunk

Fizetett próbanap
Nettó 2500 Ft óradíj kezdésként
Teljes munkaidős, 8 órás bejelentés
Napi 2x személyzeti étkezés
Fizetett szabadság

Céginformáció

A KEG Sörművházat egy 1990-ben alapított kft. működteti, egyszemélyi vezetés mellett.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk, természetesen a felmerülő kérdésekre válaszolunk.