Felszolgáló

  • Cég neve

    Leo Restaurants Kft.

  • Munkavégzés helye

    1013 Budapest, Clark Ádám tér

  • Fizetés

    Nettó 550e - 650e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Olyan csapattagra várunk,
aki népszerű, kulturált, biztos munkahelyen dolgozna,
aki kitartó, szeret “egy csónakban evezni” a sikerért,
aki érdeklődik a borok és a bárkultúra iránt.

Elvárások

  • vendéglátásban szerzett tapasztalat felszolgálóként
  • társalgási szintű angol nyelvismeret (minden további nyelvtudás előnyt jelent a jelentkezési folyamatban)
  • nyitottság a borokra, a spiritek világára

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség, biztos tulajdonosi háttérrel
  • elhivatott, tapasztalt vezetők
  • rendszeres tréningek meghívott borászokkal, forgalmazókkal, vezetőkkel, melyeken lehetőséged lesz tanulni, továbbfejleszteni a tudásodat borok, röviditalok, koktélok és ételek, alapanyagok területén
  • modern, igényes munkakörnyezet, munkaeszközök
  • minőségi vendégkör
  • többszöri személyzeti étkezés

Céginformáció

Ha szeretnél a budapesti Lánchíd lábánál lévő Leo Rooftop vagy Leo Bistro csapatában dolgozni, és hozzátenni a pezsgő étterem és bárélet egyik legnépszerűbb pontjainak mindennapjaihoz, akkor várjuk jelentkezésed!

Jelentkezni lehet a lenti "JELENTKEZEM" gombra kattintva.