Felszolgáló

  • Cég neve

    Kempinski Hotel Budapest Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Erzsébet tér 7.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek fogadása, rendelések felvétele
  • Kimagasló színvonalú étel- és italszervíz nyújtása
  • Udvarias, professzionális és hatékony szervíz biztosítása
  • Magabiztos tudás az étterem étel-és italkínálatáról

Elvárások

  • Legalább 2 éves releváns tapasztalat étteremben
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Magasfokú étel-, ital- és borismeret
  • Vendégorientáltság
  • Barátságos, nyitott és kedves személyiség
  • Jó szervező- és önálló problémamegoldó készség
  • Pontosság, teherbírás
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Kimagasló kommunikációs készség
  • Kifinomult, szorgalmas és proaktív hozzáállás
  • Nyitott, barátságos és rugalmas személyiség

Előnyt jelent

  • 5 csillagos szállodában szerzett tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Hazai és nemzetközi fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, bejelentett, teljes munkaidős állás
  • Teljesítmény arányos extra juttatások (szervízdíj)
  • Cafeteria 3 hónap után; (Szép kártya, sport- és kultúra belépő, pénztári tagdíj hozzájárulás, stb.)
  • 13. havi bónusz
  • Kedvezmény a szálloda kiszolgálóegységeiben és partnereknél
  • Kedvezményes fogászati ellátás
  • Változatos személyzeti juttatások: dolgozói programok és elismerések
  • Ingyenes étkezési lehetőség
  • Ötcsillagos munkahelyi környezet
  • Munkaruha biztosítása és tisztíttatása
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Dolgozói kedvezményes szálláslehetőség a világ bármely Kempinski és Global Hotel Alliance szállodájában, valamint további dolgozói kedvezmények belföldi partner szállodáknál

Munkahelyi extrák

  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük, hogy csatold magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzodat!