Felszolgáló

  • Cég neve

    KÁLI ART Kft.

  • Munkavégzés helye

    8274 Köveskál

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A panzióban megszálló vendégek számára a vacsora felszolgálása, napközben kávé és sütemény kínálása. Alkoholos és alkoholmentes italok felszolgálása. Az éttermünk max. befogadóképessége 50 fő, átlagosan napi 30-40 főt kell ellátni.

Munkaidő: Éves állás, heti 5 munkanap, 2 pihenőnap, egész évben bejelentve. Munkaidő kezdete minden munkanapon 14:00.

Munkavégzés helye: Veszprém megye-Köveskál-Fő utca 6.

Elsősorban környékbeli lakosok, vagy lakhatással rendelkezők jelentkezését várjuk, mert szállást nem tudunk biztosítani.

Bérezés: Egyéni bérigény alapján megegyezés szerint, havi rendszerességgel. A jelentkezést írásban, fényképes önéletrajz küldésével és bérigény megjelölésével kérjük!

Elvárások

Kedves hozzáállás
Pontosság
Csapatmunka
Ápolt külső megjelenés

Előnyt jelent

Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

A Köveskál Fő utcáján található, 20 éve működő butikhotel, Magyarország egyik kiemelt szálláshelye. Évről-évre törzsvendégeink járnak hozzánk vissza, ezért családias a munkahely. Az étteremben első sorban szállóvendégek étkeznek, reggel és este.
Régóta összeszokott csapatba keresünk új embert, aki nyitott az együtt dolgozásra. A kialakított munkafolyamatokat a régi kollégák betanítják az új munkatársnak.
#jogtisztán bejelentett bér
#stabil fizetés
#munkába járás támogatása

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.