Felszolgáló

  • Cég neve

    Il Localino Kft.

  • Munkavégzés helye

    1123 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 2 400 Ft/óra bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • rendelések felvétele, vendégek szakszerű kiszolgálása
  • az üzletvezető, területi menedzser által kiadott feladatok teljesítése
  • munkaterület, munkaeszközök folyamatos rendben- és tisztántartása

Elvárások

  • minimum 2 év felszolgálói munkatapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • igényes munkavégzés, ügyfélközpontúság
  • kiváló kommunikációs készség
  • kedves, segítőkész, mosolygós személyiség
  • ápolt megjelenés
  • csapatszellem

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Alapbér + jatt
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Étkezés biztosítása

Céginformáció

Buda egyik legkedveltebb bevásárlóközpontjában, a MOM Parkban található éttermünk csapatába felszolgáló kollégát keresünk! Arra törekszünk, hogy színvonalas munkalehetőséget teremtsünk, mind a meglévő, mind a leendő kollégáink részére.

Csatlakozz hozzánk, ha szereted a kihívásokat és igazi csapatjátékos vagy!

Ha úgy érzed, ez a pozíció neked való, küldd el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gomra kattintás után!