Felszolgáló

  • Cég neve

    Four Seasons Hotel

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • vendégek szakszerű éttermi kiszolgálása a Four Seasons standard-eknek megfelelően.

Elvárások

  • Aktív középszintű angol nyelvtudás
  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • 1-3 év  tapasztalat
  • Barátságos, nyitott, rugalmas személyiség és a magasszintű szolgáltatás iránti elkötelezettség

Amit kínálunk

  • bejelentett, teljes munkaidős állás
  • versenyképes fizetés (alapfizetés + szervízdíj részesedés)
  • belső szabályzat szerint év végi bónusz
  • magánegészségügyi biztosítás
  • fizetett szabadság és betegszabadság
  • munkaruha és annak ingyenes tisztítása
  • napi ingyenes meleg étkezés
  • kedvezményes és ingyenes szálláslehetőségek a világ bármelyik Four Seasons szállodájában, hogy a dolgozóink is megtapasztalhassák a luxus szállodák világát
  • 50% kedvezmény a szálloda Kollázs éttermében és Múzsa bárjában
  • kiváló munkakörnyezet
  • átfogó tanulási és fejlesztési programok, amelyek segítenek abban, hogy a tudásunk elmélyítsük
  • sokszínű dolgozói programok, hiszen keményen dolgozunk és szeretnénk, ha a csapatunk tudná, hogy értékeljük őket
  • szállodánkon-, nemzetközi láncunkon belüli karrierlehetőség

Munkahelyi extrák

  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Four Seasons Hotel Gresham Palace Kollázs étterme Felszolgáló pozícióba keresi új munkatársát.

Luxus, gasztronómia, fejlődési lehetőség, tréning, karrier. Ha ezeket egy helyen szeretnéd megtalálni, csatlakozz hozzánk!

A Four Seasons Hotel Gresham Palace-ről:

A Four Seasons Hotel Gresham Palace egy 1906-ban épült nagyszerű szecessziós műremek, amely egy életbiztosító székhelyeként és előkelő rezidenciaként, majd lakóházként működött a 2004-ben befejezett, a Four Seasons Hotels and Resorts luxusszállodájává történő átalakításáig.

A szálloda 179 szobával rendelkezik. Ezenfelül az itt megszálló vendégeinknek és a helyi lakosoknak is egyaránt lehetőségük van a Kollázs étteremben és szálloda Múzsa Bárjában étkezni, valamint a tetőtéri spa-ban pihenni.

A Four Seasons Hotel Gresham Palace immáron az egymást követő hatodik évben kapta meg a @ForbesTravelGuide Öt Csillagos minősítését, amely a vendéglátó és szálloda szakma legmagasabb elismerése.