Dísz tér Gasztronómia Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Felszolgáló

  • Cég neve

    Dísz tér Gasztronómia Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1014 Budapest, Dísz tér 8.

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Miután Spíler Béla visszatért a müncheni Oktoberfestről, egyfolytában csak arra az életteli és vibráló légkörre tudott gondolni. Az a zene lüktetett füleiben éjjel-nappal. A tánc, a nevetés és a baráti beszélgetések jutottak eszébe, valamint a lederhosenben és dirndlben koccintó emberek, a literes söröskorsókat cipelő csinos pincérlányok, meg persze a bratwurst és a pretzel. Nem sokat habozott és belevágott legújabb projektjébe, a Spíler Biergartenbe!

Csatlakozz felszolgálóként egy vagány, egész évben nyitva tartó sörkert csapatához, légy Te is Spíler!

Felszolgálóként azt várjuk Tőled, hogy teljes figyelmed szenteld vendégeinknek, ajánld nekik kedvenc ételeinket és italainkat, lásd őket vendégül a szó legnemesebb értelmében, hogy visszatérő, régi ismerősként köszönthessük őket!

Elvárások

A Spíler Biergarten csapatába Téged keresünk, ha:
  • érdekel a vendéglátás és aktívan kommunikálsz angolul;
  • készen állsz, hogy egy fantasztikus csapat tagjaként együtt nyújtsunk felejthetetlen gasztronómiai élményt vendégeinknek!

Előnyt jelent

Örülünk, ha van:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod.

Amit kínálunk

  • Modern munkakörnyezet és felszerelés;
  • Minőségi alapanyagok és finom ételek;
  • Cégcsoport által biztosított stabil szakmai háttér;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség szakmai tréningekkel;
  • Sporttámogatás AYCM kártyával;
  • Belső ajánlási program;
  • Dolgozói kedvezményes fogyasztás a cégcsoport egységeiben;
  • Rugalmas és kiszámítható beosztás, piacképes fizetés;
  • Személyzeti étkezés;
  • Fiatalos, dinamikus, elhivatott csapat.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen ebéd

A "jelentkezem" gombra kattintva izgatottan várjuk magyar vagy angol nyelvű önéletrajzod!