Felszolgáló

  • Cég neve

    DEGENFELD Bt.

  • Munkavégzés helye

    3915 Tarcal

  • Fizetés

    Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Felszolgálóként részt veszel a vendégek magas szintű kiszolgálásában.
  • Az étteremben és a teraszon folyamatosan gondoskodsz a vendégek kényelméről és elégedettségéről.
  • Naprakész információkkal rendelkezel az étlapról és az ételek elkészítéséről, valamint a borokról, hogy segíts a vendégeknek a legjobb választásban.
  • Biztosítod, hogy a vendégek élménye egyedi és emlékezetes legyen.

Elvárások

Cégünkben nagy hangsúlyt kap az egyén tisztelete, ami nem csak a vendégek, hanem a kollégák irányába is megmutatkozik. Fontos számunkra az etikus magatartás, és az hogy az új kolléga be tudjon illeszkedni a cég családias hangulatába. Továbbá fontos számunkra a vendéggel való folyamatos kommunikáció és személyes jelenlét, azonban arra is oda figyelünk, hogy ne legyünk tolakodóak. Az étlap tekintetében igyekszünk kitörni a mindennapi szokásokból és  olyan ételeket tálaljunk, ami rejt némi sejtelmességet és kíváncsiságot a vendég részéről. Ezért felszolgálóink napra kész információkkal rendelkeznek az ételek készítéséről és a hozzá párosuló borokról.

Elvárások:

  • Azonosulás a cég minőségre törekvő küldetésével.
  • Etikus magatartás és tiszteletteljes hozzáállás mind a vendégek, mind a kollégák iránt.
  • Kiváló kommunikációs készség és személyes jelenlét.
  • Rugalmasság és képesség a csapatban való együttműködésre.
  • Érdeklődés az ételek és borok iránt, valamint hajlandóság folyamatosan tanulni és fejlődni.
  • Ápolt megjelenés.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;

Előnyt jelent

  • Borok ismerete

Amit kínálunk

  • hosszútávú, biztos hátterű munkalehetőség biztosítunk;
  • megbecsülve és tisztelve érzed magad a munkahelyen;
  • versenyképes és ösztönző juttatási rendszert biztosítunk: alapbér + SZÉP-kártya + szervízdíj + pótlékok.
  • stabil munkarend: heti 3-4 munkanap (12 órás munkavégzés);
  • festői környezetben, fiatalos, lendületes csapatban dolgozhatsz;
  • folyamatosan támogatunk, elismerünk és segítünk a fejlődésben, hogy tökéletesen végezhesd a munkád;
  • nálunk minden a bor körül forog, ezért fontosnak tartjuk, hogy kollégáinkat rendszeresen képezzük és oktassuk a birtokon készült borainkról.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Jelentkezéshez küld el részünkre fényképes önéletrajzodat.