Felszolgáló

  • Cég neve

    Capri Zugló Kft.

  • Munkavégzés helye

    1141 Budapest, Bosnyák tér 5.

  • Fizetés

    Nettó 450e - 550e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • asztalfoglalások menedzselése,
  • rendelések felvétele,
  • vendégek segítőkész, udvarias kiszolgálása,
  • fizettetés (online pénztárgép kezelés),
  • vendégtér rendjének és tisztaságának folyamatos biztosítása.

Elvárások

  • Legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat, vagy szakirányú végzettség és a szakma iránti elhivatottsággal.
  • Barátságos, vidám, mosolygós személyiség.
  • Jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség.
  • Ápolt, igényes megjelenés.
  • Vendégcentrikus hozzáállás.

Előnyt jelent

  • 3-5 év gyakorlat magas színvonalú étteremben.

Amit kínálunk

  • Jelenlegi helyzetben is biztos háttér.
  • Bejelentett, hosszútávú munkalehetőség.
  • Havi 15-16 munkanap (10:30-23:00-ig).
  • Személyzeti étkezés, kávé, munkaruha biztosított.
  • Előrelépési lehetőség.

Munkabér:

havi átlagban garantált 2500.- Ft órabér

+ hűségprogram (1 év munkaviszonyt követően lépcsőzetesen 900 - 3,200 Ft / nap juttatás)

Céginformáció

Az Capri pizzériák az elmúlt 13 évben Újpest, Zugló és Buda kedvelt éttermeivé váltak. Ezalatt létesítettünk egy ezeket kiszolgáló háttéregységet Budapesten. Innen látjuk el éttermeinket saját készítésű desszertjeinkkel, sous-vide húsokkal, házi tésztával. Cégünk válságállónak bizonyult: a Covid alatt kiszállítással és éttermi átvétellel működtünk, így nem kellett elbocsátanunk kollégát!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát!