Büntetés-Végrehajtási Szervezet Oktatási, Továbbképzési és Rehabilitációs Központja logo

Felszolgáló

    Büntetés-Végrehajtási Szervezet Oktatási, Továbbképzési és Rehabilitációs Központja

  • Munkavégzés helye

    2098 Pilisszentkereszt, Pomázi út 6.

  • Fizetés

    Bruttó 430e - 470e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • a napi tálalókonyhai feladatok elvégzése (előkészítés, tálalás, felszolgálás, mosogatás),
  • a tálalókonyha, tároló helyiségek, éttermi eszközök, konyhai berendezések, gépek és felszerelések rendeltetésszerű kezelése, tisztántartása, állagmegóvás, meghibásodások jelentése,
  • köteles a konyhai munkafolyamatok során a konyhatechnológiai és higiéniai előírásokat, HACCP valamint az Élelmiszerbiztonsági Kézikönyv előírásait betartani,
  • reggeli, ebéd és vacsora szakszerű felszolgálása a szálló vendégeinek,
  • a catering szolgáltatások megfelelő színvonalú biztosítása,
  • egyéb kihelyezett rendezvényeken a felszolgálás kiemelkedő szintű lebonyolítása.

Elvárások

  • szakirányú állami végzettség,
  • magyar állampolgárság,
  • állandó belföldi lakóhely,
  • egészségügyi alkalmasság,
  • büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • „B’kategóriás vezetői engedély,
  • hasonló területen, munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil munkahelyi hátteret, hosszú távú munkalehetőséget és hangulatos munkakörnyezetet biztosítunk,
  • béren kívüli juttatás: bruttó 200.000-Ft cafeteria
  • egyéb béren felüli juttatási csomagok (külön elbírálás alapján albérleti hozzájárulás, rekreációs és rehabilitációs lehetőségek, beiskolázási támogatás, kamatmentes munkáltatói kölcsön),
  • munkába járással kapcsolatos költségtérítés 18/km összeg erejéig, vagy tömegközlekedést igénybe vevők számára a bérlet 86 %-ig történő megtérítés,
  • parkolási lehetőség
  • Bruttó bér: 430.000-470.000
  • Munkaidő: teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A Büntetés-végrehajtási Szervezet Oktatási, Továbbképzési és Rehabilitációs Központjának fő profilja a személyi állomány oktatása, továbbképzése, egészségének megőrzése, rehabilitációja és gyógykezelése.

Részletesebb információk: bv.gov.hu

A fényképes önéletrajzokat a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.