Felszolgáló

  • Cég neve

    BERLIN FELETT KFT.

  • Munkavégzés helye

    1072 Budapest, Dob utca 16.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Felszolgálásoddal felejthetetlen, nagyszerű élményt adni a vendégeinknek.

Elvárások

Te vagy az igazi, ha:
  • ha figyelmességeddel és szeretetteljes, kemény munkáddal szeretnél sok pénzt keresni
  • ha az alaptermészeted őszinte, vidám és nyitott
  • ha fontos, hogy profin végezd a munkád és közben jól érezd magad
  • ha szereted önmagad adni a munkádban, miközben elvárásainknak megfelelsz (amire természetesen megtanítunk.

Ami alapkövetelmény:
  • Érj be pontosan dolgozni.
  • Angolul is magabiztosan kommunikálj a vendégekkel.

Előnyt jelent

Külföldön szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

Amire tőlünk biztosan számíthatsz:
  • igazságos, munkád minőségével arányosan magas fizetés
  • elhivatott szakmai tulajdonos és csapat
  • biztos háttér
  • egy cégcsoportban fogsz dolgozni, amelynek több, mint 10 étterme van Budapesten, így kipróbálhatod magad máshol is
  • kiegyensúlyozott óraszámok télen és nyáron
  • fantasztikus, barátságos, jószándékú munkatársak
  • fejlődési lehetőség magasabb pozícióba
  • támogatjuk a sportot, így szuper kedvezményesen biztosítunk fitness-wellness bérletet
  • 30% kedvezmény minden éttermünkben próbaidőszak után
  • személyzeti étkezés
  • folyamatos szakmai tréningek (hogy többek között minél több borravalót kereshess).

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Imádod a pezsgést, a pörgést magad körül? Akkor vagy elemedben,
ha változatosság és sokszínűség vesz körül? Élvezed, hogy különböző emberekkel, helyzetekkel találod szembe magad, mégis mindenkivel megtalálod a hangot? A barátaid azt mondanák rólad, ahol Te jelen vagy, ott a jó hangulat garantált? Szuper! Akkor csatlakozz hozzánk Jamie Olivér bisztró jellegű éttermébe, a „Diner”-be, a pezsgő hangulatú Gozsdu Udvarba, ahol az egyedileg összeállított étlap Jamie klasszikus amerikai ételeit kínálja, őszinte, barátságos és kiváló szervízzel.

Szerinted mitől igazán jó egy felszolgáló?
Szerintünk attól, hogy együtt pezseg a hellyel és a csapat többi tagjával, csillogó szemekkel szolgál fel, a jelenben van, a vendégkör minden rezgésére odafigyel, lételeme a mosoly és a kommunikáció.
Bízik magában, szeret fejlődni és 110%-ig megbízhat benne a vezetője.
Magadra ismertél? Akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk!

A “Jelentkezem” gombra való kattintás után kérlek csatold magyar és / vagy angol nyelvű önéletrajzod.