• Cég neve

    BELLA LÁBASHÁZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    4025 Debrecen, Piac utca 39.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek fogadása, szakszerű, pontos, kedves kiszolgálása
  • Rendelések felvétele és szervírozása
  • Ebéd, vacsora, rendezvények zavartalan lefolytatása a standard szerint
  • Munkaterület és a szükséges eszközök előkészítése, rendben- tisztán tartása, asztalok megterítése, díszítése, töltése
  • Számla fizettetése, a pénz átvétele, kártyás fizetések kezelése
  • Konyhával való kommunikáció

Elvárások

  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat à la carte étteremben
  • Éttermi-társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Igényes, precíz, profi munkavégzés
  • Étel- és italismeret
  • Vendégközpontú gondolkodás, udvariasság és kedvesség
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Megbízhatóság
  • Igényes, tiszta, magabiztos megjelenés, jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Olasz étteremben vagy külföldön szerzett tapasztalat
  • Borismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség, bejelentett, teljes munkaidős állás
  • Modern, hangulatos igényes munkakörnyezet
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Napi kétszeri étkezés, zuhanyzó, öltöző

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérünk, hogy csatold magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzodat!