Felszolgáló, Báros

  • Cég neve

    MNB-Biztonsági Zrt.

  • Munkavégzés helye

    8172 Balatonkenese, Koppány sor 41.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • balatoni szálloda 100 és 120 fős éttermeiben, bárjában és rendezvénytermében történő magas szintű felszolgálói munkavégzés
  • az éttermi választék kifogástalan ismerete
  • a rendelések színvonalas felszolgálása
  • hozzájárulás a vendégelégedettséghez és vendégélményhez
  • az esetleges vendégpanaszok gyors és udvarias megoldása
  • pénztárgép kezelése

Elvárások

  • minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • segítőkész, kedves, empatikus személyiség
  • dinamikus, udvarias munkavégzés
  • csapatban történő munkavégzés szeretete
  • megbízhatóság

Előnyt jelent

  • szállodai tapasztalat

Amit kínálunk

  • munkaviszonyban történő foglalkoztatás, alkalmazotti beosztásban
  • kiszámítható, stabil, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
  • előre, legalább 2 héttel korábban kiadott beosztás
  • gyönyörű balatonparti munkahelyi környezet
  • versenyképes jövedelem, béren kívüli és szociális juttatások
  • munkahelyi étkezés
  • munkába járás támogatása
  • parkolóhely
  • frissen épített, abszolút modern munkakörnyezet
  • jó hangulatú, összetartó csapat, támogató kollégák és vezetők

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Nem szezonális munkára, stabil munkahelyre, gyönyörű balatonparti munkahelyi környezetbe keressük lelkes, tapasztalt, a vendéglátás iránt elhivatott új kollégáinkat egy barátságos, összetartó közösségbe a Balatonakarattyai Oktatási és Konferencia Központba.

Amennyiben szeretne része lenni egy stabil, folyamatosan fejlődő vállalat jó hangulatú csapatának, a „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével!
Köszönjük!